TASARIM HİZMETİ

TASARIM HİZMETLERİ

Firmanızın kalitesini yansıtmak için profesyonel tasarım ekibimiz yardıma hazır.

Kartvizit Tasarım Hizmeti

© 2018 vivuzu.com  - Tüm Hakkı Saklıdır.

Firmanızı bir adım öne taşıyabilmek için ilk izlenimin önemini bilen  profesyonel tasarım ekibimiz, hayal ettiğiniz kartviziti en iyi şekilde hazırlamak için çalışmaktadır. Kartvizitiniz firmanızın vizyonunu yansıtır ve müşterilerinizi etkilemenin en önemli aracıdır. Bu bilinçle  tasarımlarımızda, firmanızla bütünleşen bir ürün oluşturmak gerektiğini savunuyoruz. Kartvizit tasarımı, kağıt özelliği, kalınlığı ve uygulanacak baskı sitemi itibariyle bir uyum içinde olmalıdır. Bu uyumu yakalayabilmemizin için vizyonunuzu ve isteklerinizi çok iyi anlamamız gerekir.
 

Kartvizit tasarımı yaptırmak isteyen müşterilerimizin aşağıdaki bölümleri dikkatlice incelemeleri gerekmektedir.

Ücretlendirme

Tasarım Aşaması

Ekibimiz tarafından hazırlanacak kartvizit tasarımları için iki tip uygulamamız bulunmaktadır.

Ücretsiz Tasarım
Eğer kartvizitiniz için  web sitemizde ki katalog tasarımlarından birini seçerseniz tasarım için ekstra 
bir ücret ödemezsiniz.


Size Özel Tasarım
Ekibimizden firmanızın vizyonunu yansıtacak size özel eşsiz bir tasarım hazırlamasını isterseniz,tasarım için harcanan zaman, siz beğenene kadar yapılacak değişiklikler, kartvizit sunumunuzun hazırlanması göz önüne alınarak tasarım bedeli tarafınıza iletilecektir

Sipariş ve Kartvizit Bilgilerinin Toplanması

Tasarım bedeli tahsil edildikten sonra, kartvizitinizin üzerinde olmasını istediğiniz bilgiler ve logonuzu firmamıza E-posta yoluyla iletin. 

Kartvizit Üzerinde Fikir Paylaşımı

İstediğiniz tasarımla ilgili elinizdeki görselleri ve tasarım fikirlerini E-posta yoluyla bizimle paylaşın. Sektörünüze vizyonunuza ve fikirlerinize göre ekibimiz tasarım konseptini beğeninize sunar.

Kartvizit Tasarımı

Ekibimiz konsepti belirledikten sonra hazırladığı birden fazla tasarımı tarafınıza iletir. Size sunulan tasarımlardan biri seçilip değişiklik ve düzeltme aşamasına geçilir.

Düzenleme ve Değişiklikler

Seçmiş olduğunuz tasarım üzerinde font, renk ve  tasarım değişiklikleri siz beğenene kadar uygulanır. Tasarımın son şekli tarafınıza E-posta yolu ile gönderilir.

Teslimat Süreci

Sonuç olarak tasarım onayı 3-5 iş günü içerisinde tamamlanır ve müşteriye kartvizit tasarım dosyaları  AI ve PDF formatlarında teslim edilir. 

Kartvizit Tasarım Uygulama Şartları

1 - Onaylamış olduğunuz kartvizit tasarımınızın içinde yer alan firma ve iletişim bilgilerinin doğruluğundan müşterilerimiz sorumludur.
2 - Kartvizit tasarım süreci yaklaşık olarak 3-5 iş günü sürmektedir.
3 - Ücretsiz tasarım grubunu seçen müşterilerimizin logoları tarafımıza vektörel (AI,PDF,CDR) olarak gönderilmelidir. Vektörel olarak gönderilmeyen                logoların vektörel formata çevrilmesi için ek ücret talep edilecektir. 
4 - Tüm tasarım süreci iletişimi E-posta yoluyla kurulacaktır. Bu yol hataları en aza indireceği için tercih konusudur.

 

LOGO TASARIM HİZMETLERİ

Logo şirketlerin vizyonu açısından en önemli öğedir. Kurumsal şirket olma yolunda ilerleyen firmalar günümüzde ilk izlenimlerine yani dış görüntülerine oldukça önem vermektedirler. Logo şirketlerin yaptıkları işi taşıyabilmeli ve kendi kimliklerinin bir imzası olabilmelidir. Bu nedenle iyi bir logonuzun olması çok iyi bir imaj ve firma bilinirliğine sahip olmanız demektir. Logo tasarım siparişini vermeden önce firmanızın renklerini, karakterini, geleceğe olan bakış açınızı belirlediğinizden emin olun. Sonrasını bize bırakın. Tam size uygun modern çizgilerde bir logoya sahip olacağınızdan emin olabilirsiniz.

Paket 1

2 adet logo tasarımı
Firmanıza uygulanmış birbirinden bağımsız 2 adet logo tasarımı 
3 adet revize hakkı
Tasarlanmış olan logonuz üzerinde değişiklik hakkınız
Logo sunum dosyası
Logo tasarımınızın farklı pozisyonlardaki görünümü için sunum dosyaları

Logo kurumsal kimlik dosyası
Onaylamış olduğunuz logonun kurumsak kimlik bilgilerinin olduğu pdf dosyası

5.000TL

7.500TL

Paket 2

3 adet logo tasarımı
Firmanıza uygulanmış birbirinden bağımsız 4 adet logo tasarımı 
5 adet revize hakkı
Tasarlanmış olan logonuz üzerinde değişiklik hakkınız
Logo sunum dosyası
Logo tasarımınızın farklı pozisyonlardaki görünümü için sunum dosyaları
Logo kurumsal kimlik dosyası
Onaylamış olduğunuz logonun kurumsal kimlik bilgilerinin olduğu pdf dosyası

Logo Tasarım Uygulama Şartları

Logo bedeli firmamız tarafından tahsil edildikten sonra 24 saat içerisinde grafik departmanımız sizinle iletişime geçecektir. Lütfen logo tasarımına başlama sürecinde göndermiş olduğunuz bilgilerin doğruluğundan emin olun.  Müşterinin göndermiş olduğu bilgiler ışığında logo tasarımının şekilleneceğini unutmayın. Logo üzerinde revize, seçilen paket türüne göre değişkenlik gösterecektir. Logo tasarım, onay ve teslim süresi 10-15 iş günü içerisindedir. Tüm tasarım süreci iletişimi E-posta yoluyla kurulacaktır. Bu yol hataları en aza indireceği için tercih konusudur.