Hepsini Göster

Katalog Ürünleri

 • Katalog NO / SLY-CON
  Süet - Özel Kesim - Kumlama Lak - Yaldız / Consept

  Consept Garage elit bir kartvizit arayan müşterilerimiz için geliştirildi. Zarif ve sade özel kesimi eşsiz kumlama lakın sıcak yaldızla mükemmel uyumu kalitenizi yansıtacak. İki farklı renk yaldızın ve lakın ustaca harmanlanmasına güzel bir örnek. 86x45mm ölçülerinde ve oval kesim olarak üretilmiştir.

 • Katalog NO / PVCKB-ARC
  PVC - Kumlama Lak - Kenar Boyama - Trigromi / ARC

  ARC eşsiz bir PVC kartvizit örneği.Onu eşsiz kılan en önemli özelliği kenar boyama tekniğini PVC materyele uygulayabilmemiz. Her iki yüzünde  bulunan kumlama lak onu diğer kartvizitlerden ayırıyor.Hiç kimsenin sahip olmadığı bir tasarım arıyorsanız tam size göre.

   

 • Katalog NO / PVCLZ-EBR
  PVC - Fantezi - Dubleks - Lazer Kesim - Trigromi / Ebruli

  Ebruli farklı ürünler geliştirme arayışımızın dünya da bir örneği daha olmayan sonucu. Ön yüzü plastik arka yüzü ise kağıt olan bu kartvizitimizde laser kesim tekniğiyle mükemmel sonuçlar aldık.Sizde firmanızın eşsiz olduğunu düşünüyorsanız tam size göre.

 • Katalog NO / PT-VLS
  Pamuk - Trigromi Baskı -Tripleks / Velesbit

  Velesbit kendine özgü tarzı ve göz alıcı renkleriyle pamuk kağıt üzerine trigromi baskı tekniğiyle çift taraflı tripleks olarak üretilmiştir. Üç katmanlı bu kartvizitin ara malzemsinin renkleri müşterilerimizin isteğine göre çeşitlendirilebilir. Kesim ebadımız 86x54mm olup düz kesim olup 950mic kalınlığındadır.

 • Katalog NO / PK-YOV
  Pamuk - Kabartma - Trigromi / Yovoy

  Yovoy pamuk kağıt üzerine logosuna kabartma tekniği uygulanmış trigromi baskı ile hazırlanmış bir kartvizittir. Sadeliğin de fark yaratabileceğini gösteren bir tasarımdır. 86x54mm ebadında ve düz kesim olarak hazırlanmıştır.

 • Katalog NO / SY-SYM
  Süet - Yaldız / Seymen

  Seymen Hukuk süet yumuşak eşsiz dokusuna gümüş ve bakır yaldız uygulanarak ön plana çıkartılmış farklılık arayan müşterilerimiz için tasarlanmıştır.
  Bakır yaldızın siyah yüzeyde parlaması ve gümüş yaldızla uyumu göz kamaştırıyor. Oval kesim 86x54mm ebadında 640mic kalınlığında üretilmiş bir kartvizit örneğidir.

 • Katalog NO / SLY-OTM
  Süet - Kumlama Lak - Yaldız / Ottoman

  Ottoman Delight geleneksel olanı modern çizgilerle harmanladığımız bir tasarım. Firmamızın geliştirdiği kumlama uv lakın sıcak yaldızla ahengi göz kamaştırıyor. Bu ahenk süet kağıdın yumuşak ve pürüzsüz dokusuyla birleşerek vizyonunuzu yansıtıyor.

   

 • Katalog NO / PKB-MDT
  Pamuk - Trigromi - Kabartma - Kenar Boyama / Medident

  Medident logosuna kabartma baskı tekniğiyle pamuk kağıt üzerine yumuşak eşsiz bir doku hissi verilerek oluşturulmuş bir kartvizit örneğidir. Beyaz kenar yüzeyine istenilen renk tonlarında boyama tekniğiyle kartvizite yeni bir anlam katılarak dizayn edilmiştir. 

 • Katalog NO / PK-SEA
  Pamuk - Kabartma - Yaldız / Sea Shell

  Sea Shell pamuk kağıt yüzeyine logosunun çift taraflı preslenmesi sonucu bir yüzü kabartma diğer yüzü ezme görünümüne kavuşturulmuş,magenta ve gümüş yaldızla bezenerek zerafetini yansıtmış bir kartvizit örneğidir.

 • Katalog NO / SY-JKB
  Süet - Yaldız / Jakoben

  Jakoben siyah yumuşak süet yüzey üzerine siyah yaldızın muhteşem uymunu yansıtıyor. Gümüş yaldız uygulaması ile dikkatleri üzerine çekiyor. Ön ve arka logo uyumu eşşiz bir tasarımın önemini vurguluyor. 

 • Katalog NO / FLZ-HRM
  Lazer Kesim - Fantazi - Yaldız / Hiromasa

  Hiromasa uzak doğu minimalist felsefesinin öğelerini içinde barındırıyor. Logosuna uygulanan lazer kesim tekniği bu felsefeyi modernezimle birleştiriyor. Tek yön baskı tekniğyle 86x54mm ebatlarında ve 400mic kalınlığında düz kesim olarak üretilmiştir.

 • Katalog NO / KY-BKR
  Kraft - Bakır - Mat Beyaz Yaldız - Trigromi / Bakırköy

  Bakırköy Residence arka yüzünde bakır yaldızın kraft kağıt üzerindeki eşsiz uyumu ön yüzünde beyaz yaldız ve trigromi baskı tekniğiyle hazırlanmış bir kartvizttir. 86x52mm ebadında ve düz kesim olarak hazırlanmıştır.

 • Katalog NO / PY-KAR
  Pamuk - Yaldız - Trigromi / Kardelen

  Kardelen pamuk kağıt üzerine UV lak tekniği kullanılarak sadeliğin gizemini yansıtan bir tasarım. Arka yüzü trigromi baskı ile renklerin pamuk yüzeyde ne kadar farklı bir görünüme sahip olduğunun güzel bir örneği. 86x54 Oval kesim olarak hazırlanmıştır.

 • Katalog NO / STY-PLS
  Süet - Yaldız - Tripleks - Özel Kesim / Pulsar

  Pulsar Towers Tripleks özel kesim kartvizit örneğimizdir.Standart ölçülerin dışında bir ölçü arıyorsanız ışığını yansıtan bu süet kartvizit tam size göre.Aynı zamanda iki farklı yaldızın tek bir yüzeye ustalıkla nasıl nakşedilebildiğini gösteren uyumun önemini vurgulayan eşşiz bir kartvizittir

 • Katalog NO / SLY-ASR
  Süet - Kısmi Lak - Yaldız / Astrovet

  Astrovet siyah süet kağıt üzerine arka yüzünde pattern gümüş yaldız ve altın yaldızın harmanlanmasıyla oluşturulmuş kurumsal bir kartviztir.Ön yüzünde logoya kısmi lak uygulanmıştır.

   

 • Katalog NO / PKH-NL
  Pamuk - Yaldız - Kabartma / NL

  NL katvizit tasarımın logosundaki kabartma ve holografik yaldız tekniğiyle pamuk yüzey üzerinde zarafeti temsil ediyor. Holografik yaldız baskı ışığın içindeki gizli renkleri yansıtıyor.

 • Katalog NO / SY-COF
  Süet - Mat Gümüş - Mavi Yaldız / Coffe Break

  Coffee Break Süet kağıt üzerine mat gümüş ve mavi yaldızla bezenmiş, kadifemsi dokusuyla müşterilerinize farklı olduğunu hissettirecek kurumsal bir kartvizittir. 86x54mm ölçülerinde ve oval kesimdir.

 • Katalog NO / POE-AIR
  Pamuk - Pres - Özel Kesim - Trigromi Baskı / Air Focus

  Air Focus özel kesim ve kabartma baskı tekniğiyle oluşturulmuş pamuk kağıdın farklı kullanımına bir örnektir. Pamuk kağıt yapısı itibariyle renkleri özümsemekte ve pastel renklere dönüştürerek çok farklı bir görünüm sağlamaktadır.

 • Katalog NO / SY-MRD
  Süet - Mat beyaz - Mat Gümüş Yaldız - Dubleks / Morendo

  Morendo kırmızı ve beyaz süet kağıdın dubleks yapısı ile mat yaldızların uyumunu yansıtan kurumsal kartvizit örneklerimizdendir. Kadifemsi yumuşak dokusu kırmızının dikkat çekiliciğiyle bütünleşiyor.

 • Katalog NO / PKB-BLP
  Pamuk - Kenar Boyama - Trigromi / Belpose

  Belpose Beyaz Pamuk kağıdın yüzeyinin trigromik baskı ile maviye boyanarak pastel tonları yakalayan mavi kenar boyaması ile renk uyumunu koruyan soft bir kartvizit örneğidir

   

 • Katalog NO / SYE-FLZ
  Süet - Mat Beyaz Yaldız - Pres - Dubleks / Filozofi

  Filozofi gri süet kağıt üzerine arka yüzünde ezme sıcak yaldız tekniği uygulanmış bir kartvizttir. Süet kağıt yüzeyinin yumuşaklığı ve sıcak yaldızı özümsemi sonucu çok farklı bir dokunuş hissi vermektedir. Ön yüzünde beyaz yaldız uygulanmış ve renk uyumunun tasarımda ki önemini ortaya çıkartmıştır

   

   

 • Katalog NO / ŞO-FLR
  PVC Şeffaf - Özel Kesim / Flordent

  Flordent özel kesim şeffaf kartvizitlere bir örnek. Buzlu şeffaf PVC yüzey spot beyaz renk uygulamasıyla göz alıcı bir tasarıma kavuşuyor. Kartvizitin oval köşeleri ürüne ayrı bir hava katıyor.

 • Katalog NO / FD-WRD
  Fantazi - Dubleks - Yaldız / World Software

  World Software lacivert ve uçuk mavi fantezi kağıt üzerine dubleks olarak tasarlandı. Logosunda bulunan mat gümüş yaldızda ki detaylar baskının kalitesini yansıtıyor. 86x54mm ölçülerinde 700mic kalınlıkta ve oval kesim üretilmiştir.

 • Katalog NO / FK-SPR
  Fantazi - Yaldız - Dubleks - Kabartma / Spartan

  Spartan iki farklı renk fantezi kağıt üzerine kabartma yaldız baskı tekniğiyle zenginleştirilmiş dubleks kartvizit örneğidir. Bu kartvizitimiz oval kesim olup 86x54mm ölçülerinde üretilmiştir.

 • Katalog NO / KL-ECO
  Kraft - Lazer - Dubleks - Yaldız / Eco Power

  Eko Power kraft kağıdın ekolojik özelliklerine vurgu yapan dubleks kartvizit örneğimizdir. Arka yüzü laser kesimle şekillendirilmiş ön yüzü gümüş sıcak yaldız ile ön plana çıkartılmıştır. Ben farklıyım diyen müşterilerimiz için geliştirilmiştir.

 • Katalog NO / SFT-NEP
  Süet - Fantezi - Pres - Tripleks - Trigromi / Neptun

  Neptun Bistro kahverengi süet kağıt üzerine kahverengi sıcak ezme yaldız uygulaması ve tripleks yapısı ile öne çıkıyor. Süet ve fantezi kağıdın ahengine güzel bir örnektir. Ön yüzünde trigromi baskı tekniği uygulanmıştır. 86x54mm ebadında ve düz kesim olarak hazırlanmıştır.

   

 • Katalog NO / FD-ARM
  Fantazi - Dubleks - Yaldız - Aramex Grafik

  Aramex Grafik dubleks fantezi kartvizit örneğidir.Turkuaz ve altın yaldızla bezenmiş oval kesim olarak üretilmiştir. 86x54mm ölçülerinde 700mic kalınlığındadır.

 • Katalog NO / PVCN-LGR
  PVC - Nokta Desen - Trigromi / LIFE

  Eşsiz bir Vivizu ürünü daha...
  Life Group plastik kartvize nokta desen press uygulaması ile yapılmıştır. Bu teknik sadece firmamız tarafından plastik kartlara uygulanmaktadır. Kartvizit tüm yüzeyi micron derinliğinde nokta desenlerle bezenerek kusursuz bir dokunuşa ve görünüşe sahip olmaktadır.

   

 • Katalog NO / ŞY-FLG
  PVC Şeffaf - Yaldız - Özel Kesim / Filamingo

  Flamingo özel kesim şeffaf kartvizitlere bir örnek. Buzlu şeffaf materyal yüzey magenta yaldız ile süslenerek göz alıcı bir tasarıma kavuşuyor. Kartvizitin oval ve sert köşeleri ürüne ayrı bir hava katıyor.

   

 • Katalog NO / SY-PYZ
  Süet - Altın - Gümüş - Lacivert Mat Yaldız / Poyraz Hukuk

  Poyraz Hukuk süet yumuşak eşsiz dokusuna altın,gümüş ve mavi yaldız uygulanarak ön plana çıkartılmış farklılık arayan müşterilerimiz için tasarlanmıştır. Altın yaldızın lacivert yüzeyde parlaması ve mavi yaldızın soft etkisi göz kamaştırıyor.

 • Katalog NO / PVCL-LJK
  PVC - Kabartma Lak - Trigromi / Lojistik

  Dolular Lojistik PVC çift yönlü malzeme üzerine trigromi baskı tekniği ve kabartma lak uygulamasının uyumu sonucu ortaya çıkan eşşiz bir plastik kartvizttir. Kabartma lak tekniği 660mic ve 760mic kalınlığındaki kartlarımıza uygulanabilmektedir. 

   

 • Katalog NO / SOY-DRM
  Süet - Özel Kesim - Siyah - Gümüş Yaldız / Dream

  Dream Record farlı bir özel kesim kartvizit arayışında olan müşterilerimiz için iyi bir örnek. Bir yönü yarım daire şeklinde diğer yönü düz olarak kesilmiş logosunda siyah mat yaldız uygulanmış ve kesimle uyumlu hale getirilmiştir. 

   

 • Katalog NO / PVC-KLY
  PVC / Kalyon

  Kalyon kurumsal kartvizit çalışmalarımızın farklı bir örneği.660 mic. kalınlıkta ve 86x54mm ölçülerindedir 

 • Katalog NO / PVCY-ETP
  PVC - Yaldız - Trigromi / EnterPrise

  Enterprise parlak PVC materyalin ön yüzüne gümüş yaldız, arka yüzüne trigromi baskı tekniği uygulanarak tasarlanmış yaldızlı PVC kartvizit örneğimizdir. Sizlerin isteğinize göre bir yüzey parlak bir yüzey mat ve her iki yüzüne yaldız uygulayarakta tasarlanabilir.

 • Katalog NO / ŞU-IC
  PVC Şeffaf - Uv Trigromi / IC Hukuk

  IC şeffaf kartvzitin mavi rengi özümsemesiyle materyalin nasıl değişebildiğini gösteriyor. UV transparan beyaz renk eşşiz bir görünüm kazandırıyor. Kurumsal klasik kartvizitlerin ötesinde bir tasarım.

 • Katalog NO / PKB-BKY
  Pamuk - Kenar Boyama - Trigromi / Bikolay

  Bikolay Pamuk kağıt üzerine trigromi baskı tekniğiyle üretilmiştir. Kenar boyama tekniği kartvizitin ön plana çıkmasını sağlıyor. 700mic. kalınlığında 86x54mm ölçülerindedir.

 • Katalog NO / PVCE-RSC
  PVC - Emboss - Yaldız / Resource

  Resource Mat siyah PVC meteryal üzerine gümüş yaldız ve emboss uygulanarak tasarlanmıştır. Bu tasarım emboss uygulamasının müşteri ve üyelik kartları dışında günlük kullanıma da uygulanabileceğinin iyi bir örneği. Kenarlarındaki gümüş yaldız çerçeve karta ayrı bir hava katıyor. Emboss tekniği sadece 760mic kalınlığındaki PVC malzemeye uygulanabiliyor.

 • Katalog NO / ŞU-RORO
  PVC Şeffaf - UV Trigromi / Roro

  RORO Şeffaf PVC materyalin beyaz boyama tekniğiyle nasıl farklı bir şekil kazanabileceğinin örneği. Beyaz UV renk uygulaması ile şeffaf kartvizitlerinize sade soft bir hava verebilirsiniz.Bu baskı tekniği sadece şeffaf kartvizlere uygulanabilir.

 • Katalog NO / PVCE-PHX
  PVC - Embossing / Phoenix

  Phoenix göz alıcı renkleri ve kredi kartı kalitesiyle müşteri sadakat kartı ya da üye kartı olarak kullanılabilir.
  760 mic kalınlığında ve 86x54 ölçülerinde üretilmiştir.

   

 • Katalog NO / PVCL-BMT
  PVC - Lak - Trigromi / Bomonti

  Vivizu olarak bizler her zaman farklı ürünler geliştirerek müşterilerimizin vizyonuna katkıda bulunmayı hedefliyoruz. Bomonti Seramik ön yüzünde zarif ince gümüş yaldız çizgileri ve arka yüzünde bulunan kısmı lak pattern uygulamasıyla bu felsefemizin güzel bir yansıması.

 • Katalog NO / PKİ-QR
  İnce Pamuk - Kabartma - Trigromi / Quraq

  Quraq Pamuk kağıdın tek yönü boyanarak elde edilen pastel rengin sadeliğini yansıtıyor. ince kalınlıklarda bile kabartma baskı tekniğini ustalıkla nasıl uygulayabildiğimizin örneği.Pamuk kağıt boyama tekniğiyle sizde kafanızdaki pastel renklere sahip olabilirsiniz.

 • Katalog NO / FL-ZBR
  Lazer Kesim - Fantezi - Yaldız / Zebra Carpet

  Zebra Carpet logosuna Lazer Kesim uygulanmış özel bir kartvizittir. Fantezi kağıt üzerine yaldız baskı tekniğiyle tek yön 400mic. kalınlığında 86x54mm ebadında ve düz kesim olarak hazırlanmıştır.

 • Katalog NO / SYD-EKS
  Süet - Yaldız - Dubleks / Eksen

  Eksen Elektronik farklı yaldız renklerinin uyumunun tasarıma yansımasının en güzel örneklarinden biridir. Süet yumaşak dokusu çift taraflı dubleks yapısı ve keskin hatlarıyla aradığınız farklılığı yansıtıyor. 700 mic tok bir kalınlıkla ve oval kesim olarak üretilmiştir.

 • Katalog NO / PVCO-DSR
  PVC - Özel Kesim / Desert Rose

  Desert Rose sıradışı bir özel kesime sahip, bu yüzden farklılık arayan müşterilerimize güzel bir örnek.
  Sizlerin de farklı özel kesim tasarımlarınızı 460 mic PVC kartvizite uygulayabiliriz.