fiyat listesi

2018 Katalog Ürünleri

Birbirinden özel VIP kartvizit seçeneği ile firmanızın kalitesini yansıtacak kataloğumuz 

 • Katalog NO / FK-FTR
  Fantazi Siyah Kağıt - Yaldız Baskı - Dubleks Sıvama - Future Design

  Bu özel kartvizit tasarımı, daha çekici ve etkileyici hale getirmek için ardışık yazı sitiliyle uygulayan şık, çağdaş bir kartvizit şablonudur. Kadife hissi veren ipek bir dokuya sahip 700 mikron kalınlığında yumuşak süet kâğıdına basılmıştır. Kâğıdın kalınlığı, hafif ezme ile uygulanan parlak siyah yaldız basmaya çok uygundur. Ardışık yazının tam ortasına parlak altın yaldızla öne çıkarmak istediğiniz ifadeyi kullanarak kartviziti kaliteli hale getirebilirsiniz. Kartın önündeki gümüş ve altın metalik yaldız, iletişim bilgilerinizinle birlikte logonuzun tam bir uyum halinde görünmesine katkı sağlayacaktır. 

 • Katalog NO / SY-SYM
  Süet Siyah Fantazi Kağıt - Yaldız Baskı - Dubleks Sıvama - Seymen Hukuk

  Seymen Hukuk süet yumuşak eşsiz dokusuna gümüş ve bakır yaldız uygulanarak ön plana çıkartılmış farklılık arayan müşterilerimiz için tasarlanmıştır.
  Bakır yaldızın siyah yüzeyde parlaması ve gümüş yaldızla uyumu göz kamaştırıyor. Oval kesim 86x54mm ebadında 640mic kalınlığında üretilmiş bir kartvizit örneğidir.

 • Katalog NO / FK-MGS
  Süet Kırmızı Kağıt - Yaldız Baskı - Dubleks Sıvama - MGS Mimarlık

  Bilirsiniz kırmızı cesur bir renktir. Bu cesur rengi kullanan işletmelerin ne kadar kendinden emin olduğunu göstermenin mükemmel bir yoludur. Bu özel kartvizit, süet kâğıdın kendine has rengi ve tasarımıyla benzersizdir. Bu özel renk tonuyla süet kâğıdın arka tarafındaki logonuzun daha öne çıkabilmesi için uygulanan mat gümüş folyo baskı ile denge katarken, kartvizitin ön tarafında mat kırmızı folyo ile yapılan uygulama modern bir görünüm kazandırır. Bu çarpıcı tasarım, cesur olduğu kadar akılda kalıcı şık bir tasarımla tüm gözleri üzerine çekecektir. Firmanız adına olağanüstü bir kalite vaadini dile getirirken, sıra dışı ve etkileyici bir firma olduğunuzu göstermiş olursunuz.

 • Katalog NO / FK-LBR
  Süet Lacivert Kağıt - Yaldız Baskı - Dubleks Sıvama - Labirent

  Bu lacivert renkteki özel kartvizit bakır ve gümüş folyo baskısıyla tam size göre uygun olup farklı ve cesur olmanızı sağlar. 700 mikron kalınlığındaki birinci sınıf lacivert kağıt, güç ve güvenilirlik hissi uyandırır, arka tarafındaki parlak turkuaz folyo baskısıyla kağıdın renk tonunun uyumu tüm dikkati kartvizit üzerine çekeceği için markanızı geliştireceğinden emin olabilirsiniz.

 • Katalog NO / FK-PLS
  Süet Siyah Fantazi Kağıt - Yaldız Baskı - Tripleks Sıvama - Pulsar Towers

  Şirketler kalitelerini yansıtabilmek için kesinlikle kaliteli malzeme kullanmalıdırlar. Firmanızın kurumsal, kaliteli, profesyonel ve güvenilirliğini yansıtmak istiyorsanız bu kartvizit örneğimiz şirketinizi tam anlamıyla taşıyacaktır. Kartvizitin imalat özelliği olan her iki tarafı da siyah süet kâğıt ve arasında 600 mikron kalınlığında sarı kâğıt kullanılmıştır. Bu kâğıtla uyum içinde olacağını düşündüğümüz mat altın ve mat gümüş yaldız seçeneklerini, her iki yöne de kullanarak kaliteli duruşunuza daha da etki sağlayacağından eminiz. Arasına kullandığımız sarı kâğıt ayrıca farklı renklerde de olabilmektedir. Bu renkler ( beyaz, kırmızı, mavi, turuncu, yeşil ) ile sınırlıdır. Bu renkli kâğıtlara uyumlu yaldız renlerini de stoklarımızda bulundurmaktayız. Kartvizitin kalınlığı 1400 mikron olarak türünün tek örneğidir. Kartvizitin kalınlığıyla bile firmanızın gücünü ortaya koyabilmeniz mümkün olacaktır. Bu şablon avukatlar, CEO'lar, inşaat şirketleri, mimarlar hatta finans sektöründeki herkes için mükemmeldir.

 • Katalog NO / SY-JKB
  Süet - Yaldız / Jakoben

  Jakoben siyah yumuşak süet yüzey üzerine siyah yaldızın muhteşem uymunu yansıtıyor. Gümüş yaldız uygulaması ile dikkatleri üzerine çekiyor. Ön ve arka logo uyumu eşşiz bir tasarımın önemini vurguluyor. 

 • Katalog NO / SLY-CON
  Süet - Özel Kesim - Kumlama Lak - Yaldız / Consept

  Consept Garage elit bir kartvizit arayan müşterilerimiz için geliştirildi. Zarif ve sade özel kesimi eşsiz kumlama lakın sıcak yaldızla mükemmel uyumu kalitenizi yansıtacak. İki farklı renk yaldızın ve lakın ustaca harmanlanmasına güzel bir örnek. 86x45mm ölçülerinde ve oval kesim olarak üretilmiştir.

 • Katalog NO / FK-PRD
  Fantazi Koyu Kahve Kağıt - Yaldız Baskı - Dubleks Sıvama - Prodomain

  Bir kartvizitte aradığınız şey estetik ve güzellikse, bu kartvizit örneğimiz size uygun olacaktır. Fantezi koyu kahve renk deki kâğıdımızın üzerine mat altın yaldız uyumu kalitenizi yansıtır. Ön ve arka tarafta parlak siyah yaldız baskı ile kartvizitte sıra dışı bir uyum sağlamayı hedefledik. Oval özel kesim ve 700 mikron kalınlıkla üzerinde toplanan etkiyi daha da arttırdık. Kağıdın rengi ve kullanılan yaldız renkleriyle kartın tasarımını gerçekten mükemmel hale getirdik.   

 • Katalog NO / SLY-OTM
  Süet - Kumlama Lak - Yaldız / Ottoman

  Ottoman Delight geleneksel olanı modern çizgilerle harmanladığımız bir tasarım. Firmamızın geliştirdiği kumlama uv lakın sıcak yaldızla ahengi göz kamaştırıyor. Bu ahenk süet kağıdın yumuşak ve pürüzsüz dokusuyla birleşerek vizyonunuzu yansıtıyor.

   

 • Katalog NO / FK-ALC
  Fantazi Kraft - Dublex - Bakır Yaldız - Alaca

  Kraft kâğıttan tasarlanan bu kartvizit örneğimiz, kâğıt ve yaldız renginin uyumuyla akıllıca kullanılmış olup büyüleyici ve estetiktir. Bu kartvizitin sadece bir tarafında baskı özellikleri kullanılmış ve kraft kâğıda en uyumlu olan Parlak bakır yaldız baskıyla can alıcı bir görsellik sunmaktadır. Doğa ile iç içe olan ve sadelik peşinde ilerleyen sitil sahibi kişilerin firmalarına katacağı değeri birde siz düşünün. Kare kod kullanarak dilerseniz iletişim bilgilerinizi yada web adresinizi işleyerek kartviziti daha teknolojik olarak kullanmanıza katkı sağlayacaktır.

 • Katalog NO / FK-ALB
  Fantazi Siyah Kağıt - Hologram Yaldız - Dubleks Sıvama - Düz Kesim - Albatros

  Siyah kartvizitler şık ve aynı zamanda çok özel bir izlenim bırakır. Hatta firmanızın güçlü yanlarını da öne çıkarır. Bu sebeple siyah fantezi kâğıdın üzerine hologram yaldız baskı uygulanması sayesinde ışığın folyonun üzerine yansıması, renk cümbüşünü kartvizitin üzerinde bir arada toplar. Bu da kartvizite ekstra bir özellik katacağı için arka tarafta uyguladığımız tasarımın gücü ışığı kartın yüzeyine daha fazla çekerek kartvizitin sıra dışı hale gelmesini sağlamıştır. Ön ve arka tarafta kullandığımız bu hologram yaldız hem kaliteyi hem de estetiği bir arada bulundurmaktadır.

 • Katalog NO / FK-CRS
  Fantazi Açık Mavi Kağıt - Yaldız Baskı - Dubleks Sıvama - Cardiovision

  Fantezi Soft mavi kâğıdın pamuksu yüzeyi ve bu yumuşaklığı mat gümüş yaldız kullanarak daha etkileyici hale getirdiği için firmanızın zarif yanını yansıtacaktır. Kullanılan tasarımda zarif çizgiler kartvizitin estetiğine katkıda bulunmaktadır. Ön taraf da ise bu zarifliği artıracağını düşündüğümüz maviye de çok yakışan parlak turkuaz renklerle daha da çekici hale getirdik. Zarifliği ve estetiği bir arada toplayan bu kartvizitimizi hastaneler, güzellik merkezleri, bayan kuaförleri ve firmasını ve kendini zarif hisseden herkese uyumludur.

 • Katalog NO / FL-ZBR
  Lazer Kesim - Fantezi - Yaldız / Zebra Carpet

  Zebra Carpet logosuna Lazer Kesim uygulanmış özel bir kartvizittir. Fantezi kağıt üzerine yaldız baskı tekniğiyle tek yön 400mic. kalınlığında 86x54mm ebadında ve düz kesim olarak hazırlanmıştır.

 • Katalog NO / SLY-ASR
  Süet - Kısmi Lak - Yaldız / Astrovet

  Astrovet siyah süet kağıt üzerine arka yüzünde pattern gümüş yaldız ve altın yaldızın harmanlanmasıyla oluşturulmuş kurumsal bir kartviztir.Ön yüzünde logoya kısmi lak uygulanmıştır.

   

 • Katalog NO / PK-YOV
  Pamuk - Kabartma - Trigromi / Yovoy

  Yovoy pamuk kağıt üzerine logosuna kabartma tekniği uygulanmış trigromi baskı ile hazırlanmış bir kartvizittir. Sadeliğin de fark yaratabileceğini gösteren bir tasarımdır. 86x54mm ebadında ve düz kesim olarak hazırlanmıştır.

 • Katalog NO / PT-VLS
  Pamuk - Trigromi Baskı -Tripleks / Velesbit

  Velesbit kendine özgü tarzı ve göz alıcı renkleriyle pamuk kağıt üzerine trigromi baskı tekniğiyle çift taraflı tripleks olarak üretilmiştir. Üç katmanlı bu kartvizitin ara malzemsinin renkleri müşterilerimizin isteğine göre çeşitlendirilebilir. Kesim ebadımız 86x54mm olup düz kesim olup 950mic kalınlığındadır.

 • Katalog NO / FK-RYL
  Fantazi Koyu Lacivert Kağıt - Yaldız Baskı - Dubleks Sıvama - Roy Royal

  Bu kartvizit örneğimiz işletmeniz hakkında çok şey anlatacaktır. Sıra dışı olmanın yanı sıra profesyonel görünmenizi de tam olarak sağlayacaktır. Koyu lacivert kâğıt üzerine en uyum sağlayacağını düşündüğümüz lacivert çizgilere sahip yaldız baskıyla kartvizitin yüzeyi firmanız gibi canlı hale gelmiştir. Paralel çizgilerle bezenen yüzeyin tam ortasında bulunan parlak gümüş renkle logonuzu ön plana çıkartarak firmanızın tarzını anlatmaktadır. Ön tarafta bulunan iletişim bilgilerinizi klasik tarzda tasarlayarak kartvizite daha da profesyonel bir katkı sağlamıştır.

 • Katalog NO / SYD-EKS
  Süet - Yaldız - Dubleks / Eksen

  Eksen Elektronik farklı yaldız renklerinin uyumunun tasarıma yansımasının en güzel örneklarinden biridir. Süet yumaşak dokusu çift taraflı dubleks yapısı ve keskin hatlarıyla aradığınız farklılığı yansıtıyor. 700 mic tok bir kalınlıkla ve oval kesim olarak üretilmiştir.

 • Katalog NO / FK-CNT
  Fantazi Kahverengi Kağıt - Dubleks - Yaldız Baskı - Centilmen

  Kartvizit örneğimizin ismi gibi centilmen edasında bir tasarım uyumu bulunmaktadır. Kahverengi kâğıdımızın bakır yaldızla uyumu göz ardı edilemeyecek kadar güzeldir. Firma olarak biz renk uyumunun her zaman en önde olduğunu düşünmekteyiz. Materyal ve tasarım uyumu birleşince işte bu örnekteki gibi harikalar ortaya çıkmaktadır. Kendini özel hisseden firmaların bu uyumdan yararlanmak için bizimle iletişime geçmesi yeterlidir. Firmanızın değerini bir kartvizitte bile ne kadar iyi yansıtacağımızı ve bu işi ne kadar profesyonel işlediğimiz bir görün.

 • Katalog NO / FK-MNL
  Fantazi Simli Gümüş Kağıt - Yaldız Baskı - Dubleks Sıvama - Minimal Studio

  Kâğıdın yüzeyi simli gümüş olup farklı görünmek isteyenler için mükemmel bir seçimdir. Parmakla gösterilmek, insanı her zaman mutlu etmiştir. Bu kartvizit örneğimizde kendine has ve özel bir kâğıt türüne sahip olduğu için parmakla gösterilecek kadar özeldir. Bu özel kâğıdımıza parlak siyah yaldızla hafif ezilerek imal edilen baskı türü uygulanmıştır. Bu da kâğıt ve ezme baskının uyumunu son derece ortaya çıkarmıştır. Estetiği ve güzelliği üzerinde barındıran bu kartvizitimizin aynı zamanda gold, fuşya ve mavi renkleri de stoklarımızda mevcuttur.

 • Katalog NO / FK-CMK
  Fantazi Siyah Kağıt - Yaldız Baskı - Cosmetico + Ezme Baskı - Dubleks Sıvama - Cosmetico

  Bu kartvizit örneğimizi görünce etkilenmemek mümkün değil. Duruşu ve tarzı ben buradayım diye kendini göstermektedir. Etkilemeyi ve kafalarda iz bırakmayı düşünen firmalar kesinlikle bu örneğimizi tercih etmeliler. Arka taraftaki logo mat altın yaldız baskıyla ve ezme paralel çizgilerin duruşuyla kendini çok kolay ifade etmektedir. Bu uyumun firmanızın bir parçası olacağından eminiz.

 • Katalog NO / FK-TLC
  Fantazi Beyaz + Koyu Yeşil Kağıt - Yaldız Baskı - Dubleks Sıvama - Telectro Tecnology
 • Katalog NO / FK-ATB
  Şeffaf Pvc - Renkli Baskı - Atabay Demirhan Hukuk
 • Katalog NO / FK-NTL
  Fantazi Yeşil Kağıt - Yaldız Baskı - Kabartma - Dubleks Sıvama - Naturel Organizasyon
 • Katalog NO / FK-PDA
  Fantazi Beyaz Kağıt - Yaldız Baskı + Ezme Baskı - Dublek Sıvama - Pelin Dilara Atasoy
 • Katalog NO / FK-BGV
  Fantazi Borda Kağıt - Altın Yaldız - Dubleks Sıvama - Begonvil
 • Katalog NO / PKB-MDT
  Pamuk - Trigromi - Kabartma - Kenar Boyama / Medident

  Medident logosuna kabartma baskı tekniğiyle pamuk kağıt üzerine yumuşak eşsiz bir doku hissi verilerek oluşturulmuş bir kartvizit örneğidir. Beyaz kenar yüzeyine istenilen renk tonlarında boyama tekniğiyle kartvizite yeni bir anlam katılarak dizayn edilmiştir. 

 • Katalog NO / FK-LGH
  Fantazi Beyaz Kağıt - Renkli Baskı - Kabrtma - Dubleks Sıvama - Lighthause

  Bu zarif dokulu özel kartvizitimiz, fazla abartıya kaçmadan öne çıkmak isteyen tüm profesyoneller için mükemmeldir.  Kâğıdın hamurunda birinci sınıf bir karışımı olan kumaş benzeri dokusu, kartvizitlerinizi görsel olarak ilgi çekici olduğu kadar dokunsal olarak da keyifli hale getirmektedir. 700 micron kalınlıklarda olan bu kaliteli kartvizit, cesur bir izlenim bırakmak için mükemmeldir. Bu kartvizitimizde bulunan pek çok üstün baskı özelliği sayesinde, markanıza ve tarzınıza uyacak şekilde neredeyse her renk ve grafik uygulanabilir. Logonuzu veya sloganınızı kabartma tekniğiyle daha da öne çıkarabilirsiniz.

 • Katalog NO / FK-SHR
  Fantazi Lila Kağıt - Yaldız Baskı - Dubleks Sıvama - Sapphire Aksesuar
 • Katalog NO / FK-MNT
  Fantazi Gri Kağıt - Yaldız Baskı - Dubleks Sıvama - Momentum
 • Katalog NO / FK-PCF
  Fantazi Açık Gri Kağıt - Yaldız Baskı - Dubleks Sıvama - Pacific Export
 • Katalog NO / FK-OLV
  Fantazi Kraft Kağıt - Yaldız + Ezme Baskı - Dubleks Sıvama - Olive Oil
 • Katalog NO / FK-SFT
  Fantazi Sarı Kağıt - Yaldız Baskı - Dubleks Sıvama - Soft Mobilya
 • Katalog NO / FK-KRD
  Fantazi Beyaz Kağıt - Renkli Baskı - Dubleks Sıvama - Kardelen
 • Katalog NO / FK-BRC
  Fantazi Beyaz Kağıt - Renkli Baskı - Dubleks Sıvama - Bornovacam
 • Katalog NO / FK-BRU
  Fantazi Beyaz Kağıt - Renkli Baskı - Tripleks Sıvama - Barbaros Ulusoy
 • Katalog NO / FK-NTW
  Fantazi Beyaz Kağıt - Renkli Baskı - Tripleks Sıvama - Network Sosyal Medya
 • Katalog NO / FK-EMT
  Fantazi Beyaz Kağıt - Renkli Baskı - Tripleks Sıvama - Empathy
 • Katalog NO / FK-BRG
  Fantazi Beyaz Kağıt - Renkli Baskı - Dubleks Sıvama - Kenar Boyama - Bergama
 • Katalog NO / FK-GYO
  Fantazi Lacivert Kağıt - Yaldız Baskı - Lazer Kesim - Dubleks Sıvama - Ovea Gyo
 • Katalog NO / PVCLZ-EBR
  PVC - Fantezi - Dubleks - Lazer Kesim - Trigromi / Ebruli

  Ebruli farklı ürünler geliştirme arayışımızın dünya da bir örneği daha olmayan sonucu. Ön yüzü plastik arka yüzü ise kağıt olan bu kartvizitimizde laser kesim tekniğiyle mükemmel sonuçlar aldık.Sizde firmanızın eşsiz olduğunu düşünüyorsanız tam size göre.

 • Katalog NO / FK-MNX
  Fantazi Kırmızı + Beyaz Kağıt - Yaldız + Renkli Baskı - Lazer Kesim - Dubleks Sıvama - MNX Holding
 • Katalog NO / FLZ-HRM
  Lazer Kesim - Fantazi - Yaldız / Hiromasa

  Hiromasa uzak doğu minimalist felsefesinin öğelerini içinde barındırıyor. Logosuna uygulanan lazer kesim tekniği bu felsefeyi modernezimle birleştiriyor. Tek yön baskı tekniğyle 86x54mm ebatlarında ve 400mic kalınlığında düz kesim olarak üretilmiştir.

 • Katalog NO / KL-ECO
  Kraft - Lazer - Dubleks - Yaldız / Eco Power

  Eko Power kraft kağıdın ekolojik özelliklerine vurgu yapan dubleks kartvizit örneğimizdir. Arka yüzü laser kesimle şekillendirilmiş ön yüzü gümüş sıcak yaldız ile ön plana çıkartılmıştır. Ben farklıyım diyen müşterilerimiz için geliştirilmiştir.

 • Katalog NO / FK-GLN
  Plastik Gold Simli Yüzey - Yaldız + Renkli Baskı - Yaldız Baskı - Kalın - Golden Sand Design
 • Katalog NO / FK-MTX
  Plastik - Yaldız + Renkli Baskı - Kalın - Metropolix Gayrimenkul
 • Katalog NO / FK-LON
  Şeffaf Pvc - Spot + Yaldız Baskı - Leona Software
 • Katalog NO / FK-ARC
  Plastik - Yaldız + Renkli Baskı - Kalın - ARC Group
 • Katalog NO / FK-OTS
  Plastik Simli Yüzey - Renkli Baskı - Kalın - Optimus Tech
 • Katalog NO / FK-MLT
  Plastik Gümüş Simli Yüzey - Yaldız + Renkli Baskı - Kalın - Milton Beton
 • Katalog NO / FK-KRH
  Şeffaf Pvc - Renkli Baskı - Karahan Mimarlık
 • Katalog NO / FK-SPX
  Şeffaf Pvc - Renkli Baskı - SPX Alüminyum
 • Katalog NO / FK-XPM
  Şeffaf Pvc - Renkli Baskı - XPM Logistic
 • Katalog NO / PK-SEA
  Pamuk - Kabartma - Yaldız / Sea Shell

  Sea Shell pamuk kağıt yüzeyine logosunun çift taraflı preslenmesi sonucu bir yüzü kabartma diğer yüzü ezme görünümüne kavuşturulmuş,magenta ve gümüş yaldızla bezenerek zerafetini yansıtmış bir kartvizit örneğidir.

 • Katalog NO / KY-BKR
  Kraft - Bakır - Mat Beyaz Yaldız - Trigromi / Bakırköy

  Bakırköy Residence arka yüzünde bakır yaldızın kraft kağıt üzerindeki eşsiz uyumu ön yüzünde beyaz yaldız ve trigromi baskı tekniğiyle hazırlanmış bir kartvizttir. 86x52mm ebadında ve düz kesim olarak hazırlanmıştır.

 • Katalog NO / PY-KAR
  Pamuk - Yaldız - Trigromi / Kardelen

  Kardelen pamuk kağıt üzerine UV lak tekniği kullanılarak sadeliğin gizemini yansıtan bir tasarım. Arka yüzü trigromi baskı ile renklerin pamuk yüzeyde ne kadar farklı bir görünüme sahip olduğunun güzel bir örneği. 86x54 Oval kesim olarak hazırlanmıştır.

 • Katalog NO / PKH-NL
  Pamuk - Yaldız - Kabartma / NL

  NL katvizit tasarımın logosundaki kabartma ve holografik yaldız tekniğiyle pamuk yüzey üzerinde zarafeti temsil ediyor. Holografik yaldız baskı ışığın içindeki gizli renkleri yansıtıyor.

 • Katalog NO / SY-COF
  Süet - Mat Gümüş - Mavi Yaldız / Coffe Break

  Coffee Break Süet kağıt üzerine mat gümüş ve mavi yaldızla bezenmiş, kadifemsi dokusuyla müşterilerinize farklı olduğunu hissettirecek kurumsal bir kartvizittir. 86x54mm ölçülerinde ve oval kesimdir.

 • Katalog NO / POE-AIR
  Pamuk - Pres - Özel Kesim - Trigromi Baskı / Air Focus

  Air Focus özel kesim ve kabartma baskı tekniğiyle oluşturulmuş pamuk kağıdın farklı kullanımına bir örnektir. Pamuk kağıt yapısı itibariyle renkleri özümsemekte ve pastel renklere dönüştürerek çok farklı bir görünüm sağlamaktadır.

 • Katalog NO / SY-MRD
  Süet - Mat beyaz - Mat Gümüş Yaldız - Dubleks / Morendo

  Morendo kırmızı ve beyaz süet kağıdın dubleks yapısı ile mat yaldızların uyumunu yansıtan kurumsal kartvizit örneklerimizdendir. Kadifemsi yumuşak dokusu kırmızının dikkat çekiliciğiyle bütünleşiyor.

 • Katalog NO / PKB-BLP
  Pamuk - Kenar Boyama - Trigromi / Belpose

  Belpose Beyaz Pamuk kağıdın yüzeyinin trigromik baskı ile maviye boyanarak pastel tonları yakalayan mavi kenar boyaması ile renk uyumunu koruyan soft bir kartvizit örneğidir

   

 • Katalog NO / SYE-FLZ
  Süet - Mat Beyaz Yaldız - Pres - Dubleks / Filozofi

  Filozofi gri süet kağıt üzerine arka yüzünde ezme sıcak yaldız tekniği uygulanmış bir kartvizttir. Süet kağıt yüzeyinin yumuşaklığı ve sıcak yaldızı özümsemi sonucu çok farklı bir dokunuş hissi vermektedir. Ön yüzünde beyaz yaldız uygulanmış ve renk uyumunun tasarımda ki önemini ortaya çıkartmıştır

   

   

 • Katalog NO / ŞO-FLR
  PVC Şeffaf - Özel Kesim / Flordent

  Flordent özel kesim şeffaf kartvizitlere bir örnek. Buzlu şeffaf PVC yüzey spot beyaz renk uygulamasıyla göz alıcı bir tasarıma kavuşuyor. Kartvizitin oval köşeleri ürüne ayrı bir hava katıyor.

 • Katalog NO / FD-WRD
  Fantazi - Dubleks - Yaldız / World Software

  World Software lacivert ve uçuk mavi fantezi kağıt üzerine dubleks olarak tasarlandı. Logosunda bulunan mat gümüş yaldızda ki detaylar baskının kalitesini yansıtıyor. 86x54mm ölçülerinde 700mic kalınlıkta ve oval kesim üretilmiştir.

 • Katalog NO / FK-SPR
  Fantazi - Yaldız - Dubleks - Kabartma / Spartan

  Spartan iki farklı renk fantezi kağıt üzerine kabartma yaldız baskı tekniğiyle zenginleştirilmiş dubleks kartvizit örneğidir. Bu kartvizitimiz oval kesim olup 86x54mm ölçülerinde üretilmiştir.

 • Katalog NO / SFT-NEP
  Süet - Fantezi - Pres - Tripleks - Trigromi / Neptun

  Neptun Bistro kahverengi süet kağıt üzerine kahverengi sıcak ezme yaldız uygulaması ve tripleks yapısı ile öne çıkıyor. Süet ve fantezi kağıdın ahengine güzel bir örnektir. Ön yüzünde trigromi baskı tekniği uygulanmıştır. 86x54mm ebadında ve düz kesim olarak hazırlanmıştır.

   

 • Katalog NO / FD-ARM
  Fantazi - Dubleks - Yaldız - Aramex Grafik

  Aramex Grafik dubleks fantezi kartvizit örneğidir.Turkuaz ve altın yaldızla bezenmiş oval kesim olarak üretilmiştir. 86x54mm ölçülerinde 700mic kalınlığındadır.

 • Katalog NO / PVCN-LGR
  PVC - Nokta Desen - Trigromi / LIFE

  Eşsiz bir Vivizu ürünü daha...
  Life Group plastik kartvize nokta desen press uygulaması ile yapılmıştır. Bu teknik sadece firmamız tarafından plastik kartlara uygulanmaktadır. Kartvizit tüm yüzeyi micron derinliğinde nokta desenlerle bezenerek kusursuz bir dokunuşa ve görünüşe sahip olmaktadır.

   

 • Katalog NO / ŞY-FLG
  PVC Şeffaf - Yaldız - Özel Kesim / Filamingo

  Flamingo özel kesim şeffaf kartvizitlere bir örnek. Buzlu şeffaf materyal yüzey magenta yaldız ile süslenerek göz alıcı bir tasarıma kavuşuyor. Kartvizitin oval ve sert köşeleri ürüne ayrı bir hava katıyor.

   

 • Katalog NO / SY-PYZ
  Süet - Altın - Gümüş - Lacivert Mat Yaldız / Poyraz Hukuk

  Poyraz Hukuk süet yumuşak eşsiz dokusuna altın,gümüş ve mavi yaldız uygulanarak ön plana çıkartılmış farklılık arayan müşterilerimiz için tasarlanmıştır. Altın yaldızın lacivert yüzeyde parlaması ve mavi yaldızın soft etkisi göz kamaştırıyor.

Premium Kartvizitler

Şeffaf Kartvizitler

Plastik Kartvizitler

Hepsini Göster