Kartvizit Onay Süreci

Yardım Konusu

Kartvizit Onay Süreci

Ana Menüye Geri Dön

SİPARİŞ AŞAMASI VE UYGULAMA PİRENSİPLERİ

KARTVİZİT TASARIMINDA UYULMASI GEREKEN KURALLAR

BASKI ÖZELLİKLERİ VE TANIMLAMA

 

Siparişiniz elimize ulaştıkdan sonra grafik departmanımız 1 iş günü içerisinde size bir onay maili gönderecektir.

Eğer göndermiş olduğunuz çalışmanız bizim baskı standarlarımıza uygun ise grafik departmanımız tarafından hazırlanan bir sunum dosyası tarafınıza iletilecektir. Bu sunum dosyasında göndermiş olduğunuz kartvizit çalışmasının baskıya hazırlanmış halini göreceksiniz. Sizden istenen sunum dosyasındaki çalışmayı çok iyi incelemenizdir.
İncelenek hususlar;

     1- Kartvizit çalışmasının üzerindeki yazıları dikkatlice tekrar okuyun.
Tasarımlarınızı baskı haline getirirken üzerinde oynamalar yapılmaktadır. Bu durumda yazı kaymaları veya yazı/sayı kaybolmaları söz konusu olabilir. Yada sizin daha önceden unuttuğunuz veya yanlış yazdığınız bir kelime hatası olabilir.
Baskıdan sonra oluşabilecek yazı/sayı hatalarından firmamız sorumlu değildir. 

     2- Renk Tonlarını kontrol edin
Çalışmalarınızda vermiş olduğunuz
 renkler her zaman istediğiniz tonda çıkmayabilir. Genel olarak standart renklerde oldukca başarılıyız. Fakat ara renk yani trigromi baskı renklerinin dışında özel bir renk var ise lütfen bize bildiriniz. Bu konuda grafik departmanımız sizlere yardımcı olacaktır.     

     3- Kesim ölçülerini kontrol edin
Standart kesim ölçülerimiz mevcuttur. Kartvizit seçeneklerine göre değişkenlik gösterebilir. Bizim kesim ölçülerimizin dışında bir ölçünüz mevcutsa bu özel kesime tabi tutulacaktır. Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak için istemiş olduğunuz ölçülerle bizim standart ölçü birimlerini karşılaştırmayı unutmayınız.
Standart çalışma ve kesim alanları  bölümünü lütfen inceleyiniz.

Sunum dosyasının içinde seçmiş olduğunuz kart türüne göre fiyatlandırmayı göreceksiniz. Belirtilen ödeme şekillerinden birini seçerek ödemenizi gerçekleştirdikten sonra ödeme formu ile birlikte göndermiş olduğumuz E-postayı bize tekrar
ONAYLIYORUM ifadesiyle göndermeniz gerekmektedir.

Bu ifade bulunmayan ve ödemesi yapılmamış çalışmalar baskı işlemine alınmayacaktır.